Posty

Wyświetlanie postów z lipiec, 2017

99. Koszty życia - porównanie cen podstawowych produktów cz.2

Obraz
Witam, zapraszam Was dzisiaj do następnej, drugiej już części z serii przedstawienia Wam cen podstawowych produktów. A więc zaczynamy: 1. Kasza jaglana (produkt ruski :D) 900g - 2,55 € 2. 3 Puszki Tuńczyka w sosie własnym - 2,46 € 3. Wilgotne chusteczki do rąk - 2,11 € 4. Mango - 1,79 €/szt 5. Fasolka - 1,89 € 6. Pomidory koktajlowe - 2,11 € (3,4 €/kg) 7. Jaja 15szt - 2,25 € 8. Młody szpinak - 1,65 € 9. Guma do żucia - 0,70 €/paczka 10. Grejpfut - 2,35 €/kg 11. Cukinia - 1,50 €/kg 12. Morele - 3,30 €/kg 13. Brzoskwinie - 2,25 €/kg 14. Śliwki - 3,50 €/kg 15. Banany - 1,59 €/kg 16. Suszone morele 400g - 4,54 € (11,5 €/kg) 17. Kiełba Chorizo ;) - 2,89 € 18. Mleczko kokosowe 400ml - 1,45 € 19. Marchew 1kg - 1,49 € 3majcie się i do następnego wpisu !