98. Koszty życia - porównanie cen podstawowych produktów cz.1
Wiele razy słyszeliśmy to pytanie.. a jakie są koszty życia na wyspie? W dzisiejszym wpisie zamieszczę kilkanaście produktów które na codzień używamy i kupujemy. Z racji tego aby nie czynić z jednego posta encyklopedii postanowiłem podzielić "porównanie cen" na kilka części. Każda z części nie będzie skupiała się na jednym rodzaju produktu.. będzie to mix wszystkiego. A więc zaczynamy :) 1. BIO Kawa mielona 250g - 3,75€ 2. Woda kokosowa 1l - 2,99€ 3. Dolce Gusto 16 kapsułek- ok. 4,80€ 4. Mleko kokosowe 1l - 2,22€ 5. Mleko migdałowe 1l - 2,99€ 6. Orzechy włoskie 200g - 2,99€ 7. Suszone daktyle - 0,89€ 8. Suszone figi - 2,50€ 9. Masło orzechowe 740g - 8,29€ 10. Pasta tahini (sezamowa) - 3,99€ 11. Batoniki RAW (różne smaki) - 1,32€ 12. Czekolada gorzka z kokosem - 2,50€ 13. Puszka polpy pomirodowej - 0,50€ 14. Chipsy Quinoa...